Ücretsiz Teklif Alın

Edit Template

Ducci Hakkında & Ayrıcalıkları

Anasayfa > Hakkımızda

Hakkımızda

Ducci Hakkında

2009 yılında OLCAY YAPI A.Ş. bünyesinde kurulan DUKAB YAPI, İstanbul – Hadımköy’de 2400 m² kapalı alanda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız, inşaat sektörü içerisinde yer alan banyo ve banyo aksesuarları alanında ducci markalı ürünleri ile duş kabin üretim, satış, montaj uygulama ve uygulama sonrası hizmetleri vermektedir. Ducci üretim tesisimizde dünya pazarında yarışabilecek nitelikte TSE – TS EN, ISO ve CE kalite belgeleri ile %100 yerli üretim yapılmaktadır.

Yurt içinde öncelikle Emlak Konut, TOKİ ve sektörün önde gelen inşaat firmalarının projelerine teklif öncesi tasarım ve teknik destek veren firmamız, ürettiği özel çözümler ile projelere katkı sağlamaktadır.

Süreç aşaması ve sahadaki deneyimli hizmet personeli ile, montaj ve servis hizmeti veren firmamız bu sayede sektördeki saygın üreticiler arasına girmeyi başarmıştır.

Yurt dışında ise Avrupa, Orta Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Kıbrıs ve Türki Cumhuriyetlere ihracat yapan firmamızın misyonu daha çok satış noktasına ulaşarak, ducci markasının dünya markası olmasını sağlamaktır.

Firma satış stratejimiz; projeli işler kapsamında, toplu konut, otel, dinlenme tesisleri, kompleks yapılar vb. oluşturmakla birlikte; perakende sektörüne de hizmet vermektir. Toplam kalite yönetimine uygun, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri, ana çalışma prensibimizdir. Ducci marka duş kabin üreticisi DUKAP YAPI, bir OLCAY YAPI A.Ş. kuruluşudur.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Banyonuzda Dünya Markası

2009 yılında OLCAY YAPI A.Ş. bünyesinde kurulan DUKAB YAPI, sektöründe çığır açan, bugün duşakabin alanında standart olarak algılanan inovatif yenilikleri ve standartların da üzerinde oturttuğu üstün kalite anlayışı ile dünya duşakabin sektörünün inovasyonlarını merakla beklediği bir trend belirleyici olmuştur.

Her Gün Daha İyi Bir Deneyim

"Her Gün Daha İyi" felsefesine dayanarak duşakabin, duş teknesi, küvet ve banyo aksesuarları alanında geliştirdiği inovasyonlar, ortaya koyduğu tasarımlar ve işlevsel çözümleri ile müşterilerine ilham verir.

Detaya Odaklanmak

Yapılan her işte entegre bir yaklaşım sergileyen Ducci, detaya odaklanarak duş çözümleri alanında kullanıcıların hayat kalitesini her gün biraz daha iyileştirmek için çalışmaktadır.

İnovasyonda Süreklilik

Hayatınızı kolaylaştıracak yeni ürünler ve teknolojiler geliştiriyoruz. Bu sayede yepyeni standartlarla daha iyi sonuçlar elde ediyoruz. Ducci'de araştırma ve geliştirmeye çok fazla yatırım yapıyoruz. Duş alırken camının hiç kirlenmemesi, kabin kapısının kendiliğinden kapanması, dışarıya su sıçramaması gibi inovatif tasarımlar ducci'de!

Ayrıcalıklar

Ducci Ayrıcalıkları

Garanti
Temizlik
Proje Desteği

2 Yıl Garanti

Yüksek kaliteye sahip malzemelerle ve ileri teknoloji ile üretilen ducci duşkabinleri, 2 yıl işçilik ve yedek parça temin garantilidir.

ClearShield ile Kolay Temizlik

ClearShield, özel tasarlanmış bir yapışmaz yüzey teknolojisi ürünüdür. Duşkabin camının ilk günkü kadar temiz ve parlak kalmasını sağlar. Ducci duş kabinlerinde ClearShield teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede duşakabin camlarında kirecin ve kirin etkisiyle oluşan kötü görünüm ortadan kalkar.

Proje Desteği

Farklı ihtiyaçlar için farklı çözümler sunan ducci, konut projelerinden otel projelerine, kamu projelerinden özel projelere kadar her banyo için özel tasarlanan duşkabinleri üretir.

Yenile Kendini

Duşkabinler

Ürünlerimizi İncele

Seperatörler

Ürünlerimizi İncele

Küvetler & Duş tekneleri

Ürünlerimizi İncele

Değerlendirmeler

Müşterilerimiz Neler Düşünüyor?

Bülten

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Bültenimize Abone Olun

Başarıyla abone oldunuz! Ah! Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin.

© 2024 Created with Pgm.