Hakkımızda

YENİLE KENDİNİ

2009 yılında OLCAY YAPI A.Ş. bünyesinde kurulan DUKAB YAPI, İstanbul – Hadımköy’de 2400 m² kapalı alanda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Firmamız, inşaat sektörü içerisinde yer alan banyo ve banyo aksesuarları alanında Ducci markalı ürünleri ile duş kabin üretim, satış, montaj uygulama ve uygulama sonrası hizmetleri vermektedir. Ducci üretim tesisimizde dünya pazarında yarışabilecek nitelikte TSE – TS EN, ISO ve CE kalite belgeleri ile %100 yerli üretim yapılmaktadır. 

Yurt içinde öncelikle Emlak Konut, TOKİ ve sektörün önde gelen inşaat firmalarının projelerine teklif öncesi tasarım ve teknik destek veren firmamız, ürettiği özel çözümler ile projelere katkı sağlamaktadır. 

Süreç aşaması ve sahadaki deneyimli hizmet personeli ile, montaj ve servis hizmeti veren firmamız bu sayede sektördeki saygın üreticiler arasına girmeyi başarmıştır. 

Yurt dışında ise Avrupa, Orta Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Kıbrıs ve Türki Cumhuriyetlere ihracat yapan firmamızın misyonu daha çok satış noktasına ulaşarak, Ducci markasının dünya markası olmasını sağlamaktır. 

Firma satış stratejimiz; projeli işler kapsamında, toplu konut, otel, dinlenme tesisleri, kompleks yapılar vb. oluşturmakla birlikte; perakende sektörüne de hizmet vermektir. Toplam kalite yönetimine uygun, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri, ana çalışma prensibimizdir. Ducci marka duş kabin üreticisi DUKAP YAPI, bir OLCAY YAPI A.Ş. kuruluşudur.